Zakład Studniarski Janusz Frukacz - renowacje studni głębinowych

Swarzędz, dnia 06 października 2017 r.

L.dz.: ZGK/2707/2017

Referencje

dla

Zakładu Studniarskiego
Janusz Frukacz

Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu zlecił Panu Januszowi Frukaczowi w 2016 r. renowację dwóch studni głębinowych na gminnym ujęciu wody w miejscowości Gortatowo. Studnie zostały wybudowane w latach 70 ubiegłego stulecia na potrzeby wodociągu wiejskiego. W okresie eksploatacji, aż do 2016 roku studnie nie były poddane renowacji. Ciągła ich eksploatacja oraz zwiększone zapotrzebowanie na wodęw związku z rozwojem zabudowy mieszkaniowej spowodowały bardzo duż spadki wydajności w konsekwencji brak wody dla zaspokojenia zapotrzebowania mieszkańców oraz gospodarstw rolnych w okresie wiosenno-letnim.

Zakład Studniarski Pana Janusza Frukacza wykonał w dniach od 03 do 10 października 2016 r. regenerację obu studni przywracając ich wydajność do wartości eksploatacyjnej z okresu ich budowy. Wykonawca udzielił 5-letniej gwarancji na skuteczność wykonanej usługi (zachowanie wartości wydajności studni przez okres 5 lat na poziomie uzyskanym podczas pompowania oczyszczająco-pomiarowego wykonanego po regeneracji studni).

O bardzo wysokiej skuteczności i trwałości renowacji świadczy fakt, że po rocznej eksploatacji wydajność oraz poziom luster dynamicznych nie uległy zmianie ich wartość jest równa wynikom uzyskanym podczas pompowania po regeneracji.

Zakład Studniarski Pana Janusza Frukacza prace wykonywał profesjonalnie, starannie i skutecznie.

Wszystkim firmom, którym zależy na szybkim rozwiązywaniu problemów związanych z wydajnością eksploatowanych studni głębinowych przy równoczesnym zaoszczędzeniu kosztów oraz czasu związanych z budową nowych odwiertów, polecamy usługi Zakładu Studniarskiego Janusz Frukacz.

Tu można pobrać orginał referencji zapisanej jako plik PDF.

Projekt i wykonanie: Danowski - Strony Internetowe