Zakład Studniarski Janusz Frukacz - renowacje studni głębinowych
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie Wielkopolskiej

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ,
WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
Spółka z o.o.
ul. Harcerska 16;  63-000 Środa Wlkp.

tel. 061 285-35-18   e-mail: mpecwik@wp.pl
fax 061 285-63-41   www.wodociagi-sroda.pl

Środa Wielkopolska, 28.08.2012

REFERENCJE

Dzisiaj rzeczą niezwykle cenną jest znalezienie odpowiednich firm, z którymi chcemy pracować, które będą znały nasze potrzeby oraz będą korzystać ze swojego doświadczenia i fachowości. Standardem na rynku staje się również profesjonalizm, zaangażowanie, dbałość o szczegóły oraz rygorystyczne sprawdzanie jakości wykonywanych usług.

Dlatego, jako przedsiębiorstwo zaopatrujące ponad 30.000 mieszkańców gminy w wodę, wykonanie renowacji studni głębinowych, od ponad 15 lat, zlecamy wyłącznie firmie ZAKŁAD STUDNIARSKI Janusz Frukacz z Filipowa. Przez ten czas firma ta wielokrotnie potwierdzała swoje wysokie kwalifikacje i fachowość, jak również wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju prac.

Pan Frukacz jest wybitnym fachowcem-studniarzem. Chętnie udziela porad i konsultacji we wszystkich sprawach związanych z problemami technicznymi i prawidłową eksploatacją studni głębinowych.

W związku z powyższym możemy zarekomendować ZAKŁAD STUDNIARSKI Janusz Frukacz z Filipowa jako solidnego, sprawdzonego, kompetentnego i godnego polecenia partnera.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie Wielkopolskiej   Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie Wielkopolskiej

Bezpośredni kontakt:
Kierownik Działu Produkcji Wody Pan Marek Graczyk tel. kom. 697 991 421
Projekt i wykonanie: Danowski - Strony Internetowe

Katalog stronZbierz jagódki i zarób sznureczki