Zakład Studniarski Janusz Frukacz - renowacje studni głębinowych
nida1.gif

Gmina Olszanka

Olszanka 37, 08-207 Olszanka
tel. 83 357-51-23, fax. 83 357-51-83
REGON 000541641, NIP 537-16-51-15

Olszanka, 2013.11.08

Referencje

Gmina Olszanka informuje, że Zakład Studniarski Janusza Frukacza z Filipowa wykonał w październiku 2013 r. renowację studni głębinowej nr 2 na ujęciu wody w Starych Łapkach, gmina Olszanka.

Podczas 26-letniej eksploatacji studnia ta straciła całkowicie wydajność w wyniku kolmatacji filtra i strefy przyfiltrowej. W efekcie przeprowadzonej renowacji polegającej na udrożnieniu filtra przywrócona została jej pełna wydajność i po wielu latach przerwy, ponownie została włączona do eksploatacji.

Renowacja przeprowadzona została profesjonalnie i z odpowiednim efektem. Studnia w chwili obecnej pracuje prawidłowo i nie mamy najmniejszych zastrzeżeń do jej funkcjonowania.

Pan Frukacz jest wybitnym fachowcem-studniarzem. Chętnie udziela porad i konsultacji we wszystkich sprawach związanych z problemami technicznymi i prawidłową eksploatacją studni głębinowych.

Ze względu na zaprezentowaną skuteczność i solidność Zakład Studniarski Janusza Frukacza jest godny polecenia przy rozwiązywaniu problemów związanych ze spadkiem wydajności studni głębinowych, niezależnie od ich wieku i stanu technicznego.

W związku z powyższym możemy zarekomendować Zakład Studniarski Janusz Frukacz z Filipowa jako solidnego, sprawdzonego, kompetentnego i godnego polecenia partnera.

Urząd Gminy Olszanka

Z poważaniem
Wójt Gmuny Olszanka

Projekt i wykonanie: Danowski - Strony Internetowe