Brakuje wody w wodociągu? Studnia głębinowa straciła wydajność? Szybko rozwiążemy problem!

RATOWNICZE PRACE INSTRUMENTACYJNE

W ciągu ponad 40 lat działalności posługując się specjalistycznymi urządzeniami, wydobyliśmy ponad 1500 utopionych agregatów pompowych, silników i wirników ze studni głębinowych na terenie całego kraju.

Stwierdzamy z całą pewnością: czystość studni to najważniejszy warunek jej prawidłowej eksploatacji.

Nie każdy użytkownik ma świadomość, jaki jest aktualny stan techniczny odwiertu i co w nim może się znajdować — nie każde zdarzenie z przeszłości zostaje przecież odnotowane w książce ekploatacji studni.

Najczęstszą przyczyną zlecania nam prac instrumentacyjnych jest chęć odzyskania drogiego agregatu pompowego. Trzeba jednak pamiętać, jak wielkie szkody wyrządza studni jej eksploatacja z utopionym i niewydobytym agregatem, silnikiem, kablem lub wirnikiem. Studnia — źródło wody — jest urządzeniem technicznym wymagającym systematycznej kontroli i przeglądów — niewydobyty agregat pompowy staje się z czasem przyczyną wielu poważnych zakłóceń, a przede wszystkim powoduje spadek wydajności ujęcia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Negatywne skutki eksploatacji studni z utopionym agregatem:

Transport sprzętu do wykonywanej usługi
jest bezpłatny na terenie całego kraju.

Do dyspozycji Państwa stawiamy nasze wieloletnie doświadczenie. Nasi dotychczasowi klienci pozbyli się problemów z eksploatacją swoich studni. Ich ujęcia wody pracują bezawaryjnie i wydajnie.

Za jakość naszych prac ręczymy Państwu osobiście:

jf.png

Projekt i wykonanie: Eugeniusz Danowski